گرم ایران

بازدید دانشجویان مکانیک دانشگاه فن آوری های نوین قوچان از شرکت گرم ایران

دوشنبه 17 آذر 1393 ساعت 2:5
  • اخبار و اطلاعیه ها--گرم ایران
  • بازدید : 1620

بازدید دانشجویان مکانیک دانشگاه فن آوری های نوین قوچان از شرکت گرم ایران

در کشورهاى در حال توسعه از جمله ايران، نظام دانـشگاهى و نظـام اقتـصادى بـه عنوان دو مجموعه مستقل، از بستر يگانه اى تکوين نيافتـه انـد و عـلاوه بـر آن، در فرآينـد هماهنگى کارکردى با يکديگر يکپارچگى و انسجام پيدا نکرده اند، لذا در چنين شـرايطى جهت هر نوع سياست گزاري براى تأثيرگذارى اين دو نهاد بر يکديگر، بايد در جستجوى سازوکارها و ساختارهاى لازم براى همگرايى و پيوند آنها برآمد

ارتباط دانشگاه و صنعت براي هر دو بخش مفيد و سودمند است و اگر اين حقيقت توسط هر دو بخش درك شود، توسعه صنعت و پيشرفت دانشگاه با حداكثر سرعت انجام خواهد شد . امروزه هيچ كشوري در ارتباط ميان صنعت و دانشگاه ترديدي به خود راه نمي دهد . با بررسي ريشه اي و تاريخي در شكوفائي اقتصادي كشورهاي توسعه يافته، مشخص مي شود كه بخش عظيمي از پيشرفت اقتصادي، مديون ارتباط مداوم و سازنده مراكز دانشگاهي با مراكز صنعتي و دستگاهه اي اجرائي كشورهاست، كه آن منوط به تخصيص بودجه هاي عظيم به بخش تحقيقات در اين كشورها مي باشد، سياستگذاري كلان در اين كشورها، بيانگر آن است كه از نظر آنان اين سطح ارتباط قانع كننده نيست و بايد در جهت ارتباط بيشتر آن تلاش كرد .

مدیریت محترم عامل شرکت گرم ایران همیشه از حضور دانشجویان واحد های دانشگاه ، جهت بازدید خط تولید شرکت بسیار حمایت نموده اند ، چرا که ایشان را آینده سازان صنعت می دانند و همیشه نسبت به مقالات علمی و دانشگاهی در زمینه تولید دیدگاه حمایتی داشته اند .

اینبار حضور دانشجویان دانشگاه بین الملل قوچان با وجود سرمای هوای آذرماه رونق و گرمای خاصی به محیط کارخانه گرم ایران داده بود . سئوالات این دانشجویان نشان از هدف و عظم راسخ ایشان در رشته تحصیلی انتخاب کرده شان بود .

 بازدید از خط مشعل های گرم ایران ، مشعل های گرم ایران - ریلو ، خط تولید رادیاتور و خط تولید پکیج برای ایشان جالب و بنا به اظهار نظر خودشان باعث ترغیب بیشتر در ادامه راه تحصیل گردید . امید است این کارخانه بتواند گام های موثری در ارتقاء سطح دانش فنی دانشجویان گرامی بردارد و وظیفه خود را در قبال ایشان انجام دهد و شاهد مقالات علمی در زمینه های تولیدی خود باشد .

 
چاپ خبر


نظر

 
 
  
ارسال

نمایندگان خدمات پس از فروش

مشکلی با محصولات گرم ایران دارید؟ نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش را بیابید...

جستجو

خدمات مشتریان گرم‌ایران

سوالات خود را از طریق تلفن 36154-051 و یا سایر روش ها با ما درمیان بگذارید...

تماس