گرم ایران

مجله «شارلی ابدو» یک کاریکاتور موهن دیگر از پیامبر اسلام(ص) منتشر کرد

پنجشنبه 25 دی 1393 ساعت 1:19
  • اخبار و اطلاعیه ها--گرم ایران
  • بازدید : 1050
مجله فرانسوی شارلی ابدو در اقدامی تحریک‌آمیز و با تیراژ ۵ میلیونی یک کاریکاتور موهن دیگر از پیامبر اکرم(ص) منتشر کرد.

مجله «شارلی ابدو» یک کاریکاتور موهن دیگر از پیامبر اسلام(ص) منتشر کرد

 

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از پرس تی وی، مجله فرانسوی شارلی ابدو در اقدامی تحریک آمیز و با تیراژ 5 میلیونی یک کاریکاتور موهن دیگر از پیامبر اکرم(ص) منتشر کرد.

منابع رسانه‌ای از انتشار 5 میلیون نسخه از نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» که در صفحه اول آن کاریکاتور موهن از پیامبر اسلام آمده، خبر دادند.

شبکه دویچه وله امروز در خبری فوری گزارش داد که نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» در 5 میلیون نسخه، کاریکاتور موهن از پیامبر اسلام(ص) را منتشر می‌کند.

این در حالی است که طبق خبرهای روز گذشته روزنامه‌های فرانسوی قرار بود این نشریه روز چهارشنبه در 3 میلیون نسخه شماره جدید خود را منتشر کند؛ شماره‌ای که در صفحه اول آن کاریکاتور موهن از پیامبر اسلام(ص) آمده است

شارلی ابدو هفته گذشته با حمله افراد مسلح به آن و متعاقب آن حملات و گروگانگیری‌های دیگر در پاریس، در صدر اخبار رسانه‌های غربی قرار گرفت حملاتی که در نهایت 17 کشته برجای گذاشت که یکی از آنها یک پلیس مسلمان فرانسوی بود.

مسئولیت این حملات را ابتدا القاعده یمن برعهده گرفت اما بعدا در رسانه‌های غربی عنوان شد که یکی از عوامل این حملات، عضو داعش بوده و پیشتر به سوریه سفر کرده بود.
چاپ خبر


نظر

 
 
  
ارسال

نمایندگان خدمات پس از فروش

مشکلی با محصولات گرم ایران دارید؟ نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش را بیابید...

جستجو

خدمات مشتریان گرم‌ایران

سوالات خود را از طریق تلفن 36154-051 و یا سایر روش ها با ما درمیان بگذارید...

تماس