گرم ایران

 • شرکت گرم ايران فعاليت خود را از سال 1359 با ساخت دو نوع مشعل گازسوز آغاز نمود و به تدريج ضمن بهره گیری از تکنولوژی و دانش، توانسته توانایی خود را در زمینه تولید انواع مشعل های گازسوز، گازوئيل سوز، مازوت سوز و چندگانه سوز از ظرفيت 20,000-30,000,000 kcal/h گسترش دهد بطوریکه امروز، گرم ایران پس از سی سال تلاش و تولید بیش از 700 هزار دستگاه انواع مشعل یکی از بزرگتربن و مطرح ترین تولیدکنندگان مشعل در سطح ملی می باشد.
  در سال 1390 پس از بررسی امکانات فیزیکی و فنی و علمی شرکت گرم ایران از سمت شرکت های مطرح و جهانی RIELLO و BAXI ایتالیا، این شرکت توانست با افتخار به عنوان پایگاه تولید پکیج و مشعل های این دو کمپانی بزرگ را به ترتیب در سطح منطقه کسب نماید.
  شرکت گرم ایران با عزم جدی، همواره مبحث استانداردسازی محصولات را به منظور بهینه سازی مصرف سوخت و اخذ مدارک مربوطه دنبال نموده است. نشان استاندارد ملی ایران و گواهینامه های سیستم مدیریتی تضمین کیفیت ISO 9001:2008 و مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2008 و مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001:2007 از شرکت TUV و نشان DIN EN676:2008 برای مشعل های گازی، نشان DIN EN 267:1999 برای مشعل های گازوئیلی و نشان  ISO 3150:1975 برای رادیاتورها، از جمله مواردی است که این شرکت به کسب و اخذ آنها در طی این سالها اهتمام داشته است. در کنار توليد انواع مشعل شرکت به توليد پکیج دیواری و زمینی، رادیاتور تمام دايکست آلومينيومي و فيلتر گاز در سايزهاي مختلف پرداخته است.
       

  سال 1361
  مشعلهاي کانواير در دو مدل GB 85 و GB 130 توليد شده است.
   

  سال 1362
  مشعلهاي GB 300 با ظرفيت 300,000 کيلوکالري به توليد اضافه شد. در همين سال ماشين آلات دايکست ساخت کارخانه پلاگ کشور چک در ظرفيت 250 و 630 و 1000 تن وارد کارخانه شد. به دليل نو بودن تکنولوژي توليد به روش دايکست در ايران نصب ماشين آلات در محل جديد کارخانه در سال 1364 آغاز و در سال 1365 راه اندازي شد.
   
  سال 1365
  تولید رادیاتورهای فوندیتال ایتالیا
   
  در سال 1365 توليد رادياتور آلومينيومي طرح فونديتال ايتاليا مطالعه و پس از يکسال، ساخت غالب و تجهيزات جانبي توليد آن آغاز گرديد و اساسا اين کارخانه از سال 65 به عرصه توليدکنندگان رادياتور دايکستي وارد شد.
  کثرت متقاضي براي مشعلهاي گازسوز اين کارخانه همزمان با گازرساني به شهرها و روستاهاي کشور فعاليت واحد را شبانه روزي نمود و در همان ايام با توليدات خود در کنار چند شرکت داخلي ديگر توانست جلوي واردات کالاي مشابه را بگيرد و خدمات شاياني در آن زمان به کشور و ملت از ناحيه اين واحد صورت گرفت. حفظ قيمتهاي فروش و اختلاف 100 درصدي آن در بازار مويد اين موضوع مي باشد و شرايطي که کارخانه مي توانست در آن شرايط بحراني جنگ و نياز شديد به اين محصول از اختلاف قيمت بوجود آمده به نفع خود بهره برداري نمايد و عملا در نظام قيمت گذاري و بهره وري منافع هنگفت کوتاه مدت را فداي مردم محوري و برنامه ي بلندمدت کارخانه براي حضور در اين صنعت نوپاي کشور نمود و يکي از بزرگترين افتخارات اين کارخانه توليد محصولاتي برابر استاندارد روز جهان با راندمان بالاي 84 درصد از بدو توليد تاکنون بوده است. اهميت اين موضوع زماني بيشتر مشخص مي شود که مردم حوادث بسيار زياد و ناگوار در استفاده از تجهيزات گازسوز غيراستاندارد را شايد هنوز به خاطر دارند. در آن روزگار مصرف کشور آماج هجوم توليدات بي کيفيت گرديده بود. اين واحد بر خود مي بالد که در 30 سال فعاليت خود حتي يک نمونه حادثه ناشي از استفاده از محصولات اين کارخانه ديده و گزارش نشده است.

   


  سال 1370
  تولید فیلترهای گاز 1 و
  ½
  اینچ وتولید مشعل تا ظرفیت 500,000 کیلوکالری

  افزايش ظرفيت هاي توليد و نياز صنايع کشور به ظرفيت هاي احتراقي بالاتر از 500,000 کارخانه را وارد فاز جديدي از توسعه قرارداد که اهداف بلندمرتبه اي را مدنظر داشت، قرار داد. ايجاد 30 مدل مشعل در سوخت هاي مختلف و تا ظرفيت 2,500,000 کيلوکاري و همچنين توليد فيلترهاي گاز در سايزهاي 1.2 تا 1 اينچ حاصل اين طرح و نشان از توسعه يافتگي کارخانه ميدهد.

   


  سال 1374
  تولید شیربرقی گاز و پرشر سوییچ

  در سال 1374 توليد شيربرقي هاي گاز و انواع پرشرسوئيچ و افزايش سطح احتراق به مرز 6,000,000 کيلوکالري در70 مدل مشعل و رادياتور آلومينيومي و فيلترهاي گاز قرار گرفت. مهمترين بخش اين زمان از فعاليتهاي کارخانه، توليد شيربرقي مشابه يکي از کارخانجات غربي به روش مهندسي معکوس بود و مديران شرکت با توجه در انحصار بودن توليد اين محصولات در چهار کشور جهان جسارت توليد و مشابه سازي را يافته و پس از ساخت نمونه هاي آزمايشي شرکت غربي را مجاب به پذيرش سرمايه گذاري مشترک در ايران نمود و در منطقه آزاد قشم در غالب شرکت نو به نام گرم ايران قشم نمود و نحوه ي سهام به ميزان 51% ايران و 49% شرکت خارجي مورد توافق قرار گرفت و ثبت سرمايه گذاري به ميزان 9,000,000 دلار معين گرديد. حاصل اين توافقات جلسات طولاني و زياد به تعداد 11 نوبت در آلمان و ايران توسط مهندسين دو کارخانه صورت گرفت. متاسفانه يا خوشبختانه ايجاد تنش سياسي بين کشورهاي غربي و ايران اساس اين قرارداد را منتفي و شرکت گرم ايران را با اينکه مي توانست به لحاظ حقوقي پيگيري نمايد در انجام اين کار صرف نظر کرد. حساسيت جدي در عملکرد کارخانه را از توليد انبوه آن منصرف نمود.  سال 1375
  تولید رادیاتور دایکستی Ground ABI ایتالیا


  در سال 1375 دو مدل رادياتور آلومينيومي دايکستي طرح Ground ABI ایتالیا ايتاليا به توليدات شرکت اضافه شد. شرکت گرم ايران در همان سالها قطعات پيچيده دايکست را براي شرکت نيرو محرکه و چندين موسسه ديگر را با استفاده از ظرفيت خالي ماشين آلات توليد مي نمود.

   


  سال 1376
  تاسیس واحدهای تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت


  از سال 1376 تاکنون شرکت با تاسيس  واحد R&D سيستم کنترل کيفيت اخذ استانداردهاي ايزو اهداف صادراتي خود را محقق و به طور مستمر تاکنون همه ساله قسمتي از محصولات خود را به کشورهاي مختلف صادر نموده است.
  واحد کنترل کیفیت
  واحد كنترل كيفيت شرکت گرم ایران تحت نظارت یک مدیر و بطور مستقیم زیر نظر مدیرعامل فعالیت می نماید. وظیفه اصلی این واحد مبتنی بر حفظ کیفیت و بهبود مستمر محصولات با نظارت دقیق بر تمامی فرآیندهای موثر بر تولید محصول اعم از کنترل مواد اولیه ، کنترل فرآیند تولید، کنترل محصول نهایی و ارتقاء سیستم ها و روش های تولید و خدمات است که با هدف نهایی جلب رضایت مشتری صورت می پذیرد.
  این واحد با استفاده از تجهیزات کنترلی مطابق استانداردهای مربوطه، آزمایشگاههای شرکت و همکاری با آزمایشگاههای مرجع مورد تایید اداره استاندارد فاکتورهایی را که برای کیفیت محصول و یا قطعات تعریف شده است در طول فرآیند تولید مورد کنترل و ارزیابی قرارداده و در صورت عدم تطابق محصول تولیدی با آنها، محصول را نامنطبق  تشخیص داده و در غیر اینصورت مجوز بسته بندی و ارسال برای مصرف کننده صادر می نماید.
  شرکت گرم ایران در راستای ارتقاء سطح کیفیت تولیدات خود در سال 86 موفق به دریافت نشان استاندارد ملی ایران برای مشعلهای گازی و گازوییلی و نیز در سال 87 نشان استاندارد ملی رادیاتور آلومینیومی گردید. بعلاوه  این شرکت در سال 2002 موفق به اخذ اولین استاندارد بین المللی ISO گردید که در حال حاضر سه استاندارد ISO 9001:2008  , ISO 14001:2004  ISO 18001:2007  , در مدیریت کیفیت و چندین گواهینامه معتبر اروپایی را در محصولات احتراقی و رادیاتور آلومینیومی دارا می باشد. در راستای اهداف بلند مدت این کارخانه ارتقاء واحد کنترل کیفیت و تجهیز آزمایشگاه اکرودیته سوخت و احتراق و رادیاتور که از ارکان اصلی شرکت می باشند در راس امور قرار دارد.


  .

   
  سال 1378
  تولید پکیج های PXG1  و PXG2

  سال1378 توليد پکيج هاي زميني PXG1 و PXG2 به عنوان يکي از اولين توليدکننده اين محصول در کشور وارد بازار نمود که توليد آن تا سال 1382 ادامه داد و با افزايش تکنولوژي در توليد آنها در سطح بين المللي و عدم دستيابي و تکثر در کارهاي اجرايي واحد را از بروزکردن آن محصولات منصرف و اين ميدان را براي شرکت هاي نوپاي ديگر باز گذاشت.
  .
   

   
  سال 1382
  آغاز همکاری ها با RIELLO بزرگترین مشعل ساز جهان

  سال 1387
  تغییر مدیریت عامل از جناب آقای محمد حسین شهری به جناب آقای حسین رای رامش
  حسین رای رامش: پيشتر در توليد اتصالات فشار قوي با نام تجاري SGF در زمان جنگ و تامين نيازهاي صنعتی و پروژه هاي منطقه به صورت 24 ساعت فعاليت توليدي مینمود به نحوي که قيمت مورد مشابه خارجي را به اندازه اي کاهش داد که عملا ورود آنها غيراقتصادي  بود.
  طراحي ماشين هاي توليد اتصالات جوش که از ابتکارات ايشان است و در سال 1361 همراه با توسعه گاز و نياز کشور این ماشين ساخته شد و موفق به توليد سه راهي، زانو و تبديل جوش شدند -- با نام شرکت صنايع گرمايش خراسان--
  در سالهاي 1365 الي 1375 که آپارتمان سازي قوام يافته بود با استفاده از بويلرهاي MI3 چدني و گذاردن مبدل آب گرم و پمپ پکيج آپارتماني را توليد نمود که پس از ورود به گرم ايران آن پروژه به ديگران واگذار شد. مشارکت در گرم ايران با خريد سهام 40% آن و با ايجاد ابتکارات خلاقانه در قطعات وارداتي علاوه بر توليد و تنوع بسيار زياد در ظرفيت و تعدد سوخت و ارتقاء راندمان اسباب جلوگيري از خروج ارز را به ميزان چشم گير باعث شد که تاکنون ادامه داشته و شرکت هاي داخلي ديگر نيز با کپي کاري از واردات آن خودداري نموده اند که جزئيات قطعات اشاره شده بدليل ماهيت عملکرد ديگر مسائل در اين خلاصه ارائه نمي شود. در صورت نياز به شرح عملکرد موضوع جداگانه بررسي خواهد شد. فعاليت جدي در گرم ايران ادامه يافت و با خروج سهامداران ديگر مالکيت 100% مجموعه را بصورت کامل عهده دار  شديم.

   
    

  سال 1391
  عقد قرارداد با    RIELLO بزرگترین مشعل ساز جهان

  با مطرح شدن آهسته آهسته استفاده صحيح انرژي و افزايش قيمت آن و مصرف بي رويه کشور را بر آن داشت که باز تعريف ديگري براي انرژي هاي خدادادي بنمايد و تاسيس سازمان بهينه سازي مصرف سوخت به همان دليل پيدا گرديد. (سال 81 يا 82)و پس از آن ارتباطات نزديک کارخانه با بهينه سازي و ارائه ي تجربيات خود در محصولات احتراقي و اسرار اين شرکت و ديگر شرکت هاي مشابه به موجب تعيين استاندارد ملي ايران تا 240,000 کيلوکالري شکل گرفت و بهينه سازي و هدفمندي يارانه ها مردم را متوجه استفاده از محصولات بادوام و با راندمان بالا نمود و در همين راستا شرکت گرم ايران با امضاي قراردادي در سه فاز با شرکت معظم Riello بزرگترين مشعل ساز جهان موافقت توليد مشترک Riello در ايران در فاز يک به صورت SKD و در فاز دو به صورت CKD و در فاز سه به صورت تاسيس شرکت جديد با سرمايه گذاري شرکت خارجي به امضاي طرفين رسيد.

   

  سال 1392
  توافقنامه های ثبت شده حاصل ارتباط 8 ساله ي بخش تجاري شرکت با کمپاني Riello بوجود آمده است. در حال حاضر اين کارخانه افتخار اين را دارد که با پرهيز از استفاده از محصولات شرکت هاي چيني، روابط خود را با سازندگان درجه يک جهاني در بالاترين سطح نگاه داشته و ارتباط تنگاتنگ با مراکز تحقيقاتي داخلي نيز جزء برنامه هاي شرکت بوده و در حال حاضر ايجاد خطوط توليد پکيج هاي آپارتماني جزء برنامه هاي توسعه ي مجدد کارخانه که در سال 1387 آغاز گرديده است، مي باشد. در حال حاضر بخش ريخته گري تحت فشار با دارا بودن 14 ماشين، قسمتي فعال و پويا در کنار ساير ارگان شرکت به کار مشغول است. توليد شيرهاي برقي و فيلترهاي گاز قابل مصرف در صنايع نفت و گاز و انرژي کشور تا سايز 16 اينچ در حال انجام و پس از طي آزمونهاي کافي وارد عرصه مصرف کشور خواهدشد.
  جهش اين واحد از سال 1388 و افزايش نيروي متخصص ساليانه به ميزان 20% حداقل و نيروي کار 30% چشم انداز اين واحد را در سطح استان و کشور واحدي فعال و موفق ارائه مي نمايد. هم اکنون براساس طرح توسعه تاييد شده سازمانهاي مختلف با افزايش ظرفيت ماشين هاي ريخته گري تحت فشار از 1000 تن و افزايش کميت آنها به 14 ماشين اين مجموعه را واحدي بالقوه در توليد صنايع آلومينيوم نموده و براي پروژه هاي بين المللي در توليد مشعل--همکاری با Riello در 100درصد طرح--در جحال اجرا و برای پکیج های 80  BAXI درصد پیشرفت داشته است.
  در طي سالهاي مختلف تقديرنامه بسياري از وزرا، استانداران، مراکز مصرف، همايشها و همچنين يادبودهاي فراوان که از شمار خارج است مويد تلاش شرکت در حضور قوي تر عرصه هاي اجتماعي مي باشد.

     دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از خانه صنعت، معدن و تجارت در سال 1392

  سال 1394

  دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از خانه صنعت، معدن و تجارت در سال 1394
  دریافت لوح افتخار به عنوان واحد نمونه استاندارد و کیفیت سال 1394-1395
  سال 1395

  دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از خانه صنعت، معدن و تجارت در سال 1395
  سال 1395
  دریافت لوح تقدیر واحد نمونه استانی از اداره کل استاندارد خراسان رضوی در سال 1395
   
     
     
  سال 1395
  دریافت لوح تقدیر کارآفرین نمونه از خانه صنعت، معدن و تجارت در سال 1395
   
   
     
   
   
  سال 1396
  دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از خانه صنعت، معدن و تجارت در سال 1396


   
   
  سال 1397
  دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از خانه صنعت، معدن و تجارت در سال 1397


   
   
  سال 1398
  دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از خانه صنعت، معدن و تجارت در سال 1398


   
     
   
   
     
  سال 1398
  دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی کشور در سال 1398
   
   
     
  سال 1399
  دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از خانه صنعت، معدن و تجارت در سال 1399
   
   
     
   
  گرم ‏ایران در مسیر توسعه و فعالیت رو به جلو خود مطابق با استانداردهای جهانی کماکان دایره همکاری خود با کمپانی‏ های معتبر بین ‏المللی اروپایی را افزایش داده و پس از قراردادهای تولید موفق با RIELLO ایتالیا و سپس پکیج های BAXI، سبد محصولات خود را با مشارکت کمپانی معظم AERMEC ایتالیا در تولید مشترک تحت لیسانس به سرانجام رسانید و با کمال مسرت، تولید انواع چیلر، هواساز، فن‏ کوئل، اکولوژی یونیت، هواسازهای هایژنیک، بیمارستانی، صنعتی و... را به استحضار مردم شریف، مهندسین محترم مشاور، شرکت‏ های ساختمانی و تاسیساتی، فروشندگان تهویه مطبوع، مدیران پروژهای صنعتی و صاحبان پروژه‏ های عظیم و بزرگ کشور می‏رساند.

نمایندگان خدمات پس از فروش

مشکلی با محصولات گرم ایران دارید؟ نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش را بیابید...

جستجو

خدمات مشتریان گرم‌ایران

سوالات خود را از طریق تلفن 36154-051 و یا سایر روش ها با ما درمیان بگذارید...

تماس