گرم ایران

 •  

  تعهد نامه  نمایندگان خدمات پس از فروش پکیج شوفاژ دیواری گرم ایران-باکسی
   
  همکار گرامی سرویس راه اندازی و نصب پکیج دیواری
  با توجه به سیاست های کارخانه در ارائه مشوقهای لازم و تفکیک پرسنل متعهد به رفتارها اخلاقی پسندیده از دیگران خواهشمند است ذیل نامه، تعهد خود را مبنی بر رعایت مواد مندرج به شرح ذیل با امضاء و اثر انگشت اعلام نمایید.


  اینجانب آقای .....................فرزند................................ شماره شناسنامه..................... صادره از ,.................... استان...................................آدرس............................................................... کدپستی............................................شماره تماس ثابت ..................................... شماره همراه..............................................
  آدرس ایمیل .............................. در تاریخ .......................................
  تعهد می نمایم با رعایت شئونات اخلاقی و رفتار شایسته در مراجعه به منازل، سرویس و خدمات لازم و کافی را انجام داده و همچنین در وصول وجوهی که خارج شمول گارانتی می باشد (هزینه ایاب ذهاب و هزینه لوازم جانبی) انصاف را رعایت نموده و دستگاه را در بهترین محل و جانمایی صحیح نصب نمایم و از بکار بردن تجهیزات نامناسب وغیراستاندارد و تجهیزات غیر فنی نظیر بکار بردن  لوله های شیلنگی یک سر رزوه جداً پرهیز نموده و از لوله های استاندارد با بوشن و مهره ماسوره و شیلنگ گاز مخصوص تایید شده استاندارد با مهره ماسوره و فیلتر گاز و آب استفاده نمایم به نحوی که امکان تعویض آنها به سهولت ممکن و مخصوصاً امکان نشت گاز غیر ممکن شود، همچنین برای راه اندازی پکیج قطعا از دودکش دوجداره کارخانه استفاده نمایم و در اماکنی که جانمایی دودکش غیر استاندارد باشد از نصب خودداری نمایم و یا با اصلاح مسیر اقدام برابر استاندارد انجام دهم و با علم به طراحی دقیق و مهندسی پکیج گرم ایران -باکسی  تعهد به تضمین کیفیت و تبلیغ محصول نمایم و آگاهی کامل به این موضوع را دارم که پس از مدت شش ماه از تاریخ صدور گواهینامه درصورتی که در ارائه خدمات و نصب و یا خرید گزارشی نداشته باشم اخطار اول صادر و با گذشت سه ماه دیگر جواز اینجانب ابطال خواهد شد، امضا و اثر انگشت اینجانب نشان دهنده پذیرش کامل قوانین مندرج در متن تعهد نامه می باشد.


                                تاریخ............................                                            
                             امضاء و اثر انگشت سرویسکار

  جهت دانلود فایل تعهد نامه لطفا کلیک نمائید.

   

نمایندگان خدمات پس از فروش

مشکلی با محصولات گرم ایران دارید؟ نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش را بیابید...

جستجو

خدمات مشتریان گرم‌ایران

سوالات خود را از طریق تلفن 36154-051 و یا سایر روش ها با ما درمیان بگذارید...

تماس